Projekt roz logo

Autorstwa Anna Kopacz

Dr Brené Brown jest profesorem naukowym na Uniwersytecie w Houston, gdzie prowadzi Huffington Foundation – Brené Brown Endowed Chair w The Graduate College of Social Work. Brené jest również profesorem wizytującym w dziedzinie zarządzania na Uniwersytecie Teksasu w Austin McCombs School of Business.

Spędziła ostatnie dwie dekady na studiowaniu odwagi, wrażliwości, wstydu i empatii i jest autorką pięciu bestsellerów nr 1 New York Timesa: The Gifts of Imperfection, Daring Greatly, Rising Strong, Braving the Wilderness a jej najnowsza książka, Dare to Lead, jest zwieńczeniem siedmioletnich badań nad odwagą i przywództwem.

Z pełnym entuzjazmem polecamy jej podcast Unlocking Us, który rozpoczęła na początku tego roku i spotkał się z niesamowitym odzewem. Tak, jest tylko po angielsku, ale naprawdę warto go posłuchać. Brené i jej wybrani goście omawiają kwestie wrażliwości, wspólnoty, więzi i wszystkiego, co jest bardzo potrzebne w naszym dzisiejszym świecie, a zwłaszcza w pracy, którą wykonujemy jako opiekunowie.

? Wysłuchaj najnowszych odcinków na Unlocking Us stronie lub w swojej ulubionej aplikacji do podcastów

Recently added entries. We invite you to read the latest entries.